SAUNA COMBI HOBBIT MINI LUX 450×220

287 400,00 

Sauna Hobbit Mini Lux je jedinečný saunovací domeček se saunou a “horkou” kádí v jednom. Díky ideální velikosti a jedinečnému designu je sauna Hobbit Mini Lux ideálním doplňkem rodinného domu nebo chaty. V sauně se pohodlně může saunovat až 2-4 lidí a následně si odpočinout v horké kádi, která je z 3 stran krytá, takže budete mít úplné soukromí. Precizní zpracování každého detailu uspokojí i náročnější zákazníky.

Skvělá příležitost vytvořit si vlastní domácí wellness koutek, který díky unikátnímu vzhledu působí také jako estetický doplněk prostoru a zapadne do každé zahrady. Sauna může být vyhřívána kamny na tuhá paliva nebo elektrickou pecí o výkonu 9kW. Pec do sauny není součástí balení.

Koupací káď může být vybavena LED světlem, tryskami na perličkovou masáž nebo filtrací. Ohřevné těleso pro ohřev vody v kádi je součástí dodávky sauny.

Sauna se dodává v demontu a je připravena k sestavení i svépomocí. Montáž zvládnou dva zručnější lidé provést za jeden den. Pokud se rozhodnete pro montáž naší společností, rádi Vám přijedeme Vaši novou saunu nainstalovat.

Doprava a vykládka

Montáž

Doplňky

Nátěr sauny

Saunová kamna

StumbleUponEmail

Popis

Rozměry:  4,50 x 2,20m
Skladba stavby: V sauně Hobbit Lux Complex se nachází saunová kabina, a zabudovaná koupací káď.
Celková výška: 2,16 m (měřeno od země včetně podstavce)
Tloušťka stěny: Konstrukce z masivního Severského smrku o tloušťce 44 mm v tepelné úpravě. Boční stěny z CLT panelů..
Střecha: Střešní krytina Katepal, která je součástí dodávky
Dodatečné informace: Součástí balení jsou celoskleněné dveře, saunové lavice a ochrana topidla, větrací otvor s mřížkou, koupací káď s topným tělesem, montážní materiál a návod k montáži.

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “SAUNA COMBI HOBBIT MINI LUX 450×220”