Informace o doručení

Úvod

Tyto podmínky obsahují detailní informace o způsobech dodání, času dodání a poplatků, platných pro všechny produkty objednané prostřednictvím naší internetové stránky, telefonicky, nebo e-mailem.

Dodací doba

Naším cílem je dodat naše dřevěné domky v rozmezí šesti až devíti týdnů od závazné objednávky a zaplacení zálohy. Nejpřesnější dodací doba je zobrazena na každé produktové stránce.

Dodání domků

Dodáváme domky v rámci celého Česka. Doprava a vykládka je zákazníkovi účtována v hodnotě uvedené na stránce produktu. Vyložení domku na místě určení použitím auta s hydraulickou rukou nebo jeřábu.

Postup dodání zahradní dřevostavby

Zpravidla dodáváme domky k zákazníkovi nákladním autem s hydraulickou rukou nebo jeřábem a domek v demontu složíme na vyhrazené místo. Aby bylo možné takto domek doručit, je třeba místo na manévrování 8–10metrového auta.

Je velmi důležité, abychom měli jistotu, že při dodání bude dostatek místa pro nákladní auto a jeho manévrování při vykládání domku. Pokud taková dodávka nebude možná, budeme si za vykládku účtovat poplatek za doručení.

Prosím, upřesněte nám co nejdetailněji, kde se nachází nejvhodnější místo na vykládku domku. Vždy se snažíme co nejvíce vyhovět našim zákazníkům, ale ne vždy je z technických důvodů možné složit domek na místo, které zákazník považuje za nejvhodnější.

Při dodávce je nutné, aby byla na místě kompetentní osoba, která má přesné informace, kde má být chatka složena a může aktivně pomoci při dodávce.

Kontaktní telefonní číslo, na kterém Vás zastihneme během pracovní doby napište do objednávky Vašeho zahradního domku, abychom Vás mohli kontaktovat před doručením a v den doručení. Náš personál Vás bude kontaktovat 1–2 týdny před doručením dřevostavby, abyste si dohodli všechny detaily s dostatečnou časovou rezervou. Znovu Vás budeme kontaktovat 2–5 dní před dodávkou, pro co nejdetailnější upřesnění rozvrhu dodávky. Váš zahradní domek k Vám nebude doručen, aniž abyste nebyli předem informováni.

 

Naše dřevostavby dodáváme zabalené v balíku zakrytém nepromokavou fólií, která je odolná vůči povětrnostním podmínkám. Balík může zůstat na místě složení i několik týdnů, dokud se nesmontuje.

Pokud máte pocit, že by bylo vhodnější přivézt zahradní domek na menším autě, protože velké auto může mít problém při manévrování, neváhejte nás kontaktovat. Nicméně, u menšího vozidla, nelze použít k vykládání mechanismus, a je třeba zajistit pomoc při vykládání domku. Jelikož se z důvodu vykládky poruší originální balení, neumíme garantovat skladování venku, v případě nepříznivého počasí.

Další informace

Po vzájemné dohodě je možné doručit dřevostavby i do jiného státu.

Všechny dodávky musí být převzaty pověřenou osobou na určené adrese a převzetí potvrzeno podpisem.

Pokud nastane situace, že Vaši objednávku doručíme na dohodnutou adresu a nikdo zboží nepřevezme, bude objednávka pokládána za nepřevzatou a zboží spediční firma odveze zpět do skladu. Následně budete kontaktováni našim prodejcem, který Vám navrhne způsob, jak může být zboží k Vám doručeno, případně vyzvednuto v prostorách společnosti. Pokud se dohodnete na opětovném doručení, bude Vám účtována reálná hodnota poplatků za doručení, i když první doručení bylo zdarma.

Orientační seznam příkladů, kdy může nastat situace, že Vaša objednávka nebude doručena správně, vinou nakupujícího:

  1. Uvedli jste chybnou adresu pro doručování
  2. V adrese byla chyba
  3. Adresa místa doručení není dostupná pro nákladní auto a neinformovali jste nás o tom
  4. K adrese místa doručení není bezpečná komunikace
  5. Na adrese doručení nebyla osoba, která by zásilku přebrala a podepsala potřebné dokumenty.
Scroll Top