Srub se saunou Hansa Deluxe A 22m2 / 3 x 7 m / 70mm

391 900,00 

Zahradní domek se Saunou A byl navržen pro jedinečný zážitek z finské sauny. Ve Finsku vlastní sauna není pouze místem k odpočinku, ale i místem na socializaci a strávení příjemných chvil v dobré společnosti. Prožijte úžasné odpoledne se svými přáteli a rodinou, užijte si několik saunových lázní a vychutnejte si odpočinek ve vašem zahradním domku. Díky velkému vnitřnímu prostoru o velikosti 15 m² a prostorné verandě si můžete každý den vychutnat tento skvělý přírůstek do vaší zahrady a nejde jen o samotnou saunu. Tento zahradní domek se saunovou kabinou nabízí opravdovou kvalitu. Domek má extra silné 70mm masivní stěny, dvojité zasklení oken a dveří, 28 mm silná podlahová prkna a 28 mm silná, impregnovaná terasová prkna, která jsou součástí standardního balení. Umístění verandy a místnosti se dá vyměnit, podle toho, jak si přejete mít domeček orientován.

Doprava a vykládka

Montáž

Základ pod domek na zemních vrutech

Střešní krytina

Nátěr Domku

Izolace střechy a podlahy

Okapový systém

StumbleUponEmail
Katalogové číslo: G0205 Kategorie: Štítek:

Popis

Rozměry: 3,4 x 7,2 m + terasa 3,3 x 4 m
Výška stěny: 2,3 m
Celková výška: 2,63 m
Tloušťka stěny: 70 mm
Vnitřní prostor: 22 m²
Střecha: Rozměr střechy cca 45 m², střešní prkna 18 mm
Podlaha: 28 mm
Dveře: Posuvní dveře 2,76 x 1,95 m (dvojité zasklení), interiérové dveře 0,8 x 1,95 m, saunové dveře 0,69 x 1,93 m
Počet oken: 2 x otvíratelné okno 0,7 x 0,5 m (dvojité zasklení), 1 x otvíratelné okno 0,5 x 1,79 m (dvojité zasklení)
Materiál: Severský smrk
Dodatečné informace: Základové hranoly jsou naimpregnované.Balení obsahuje závitové tyče sloužící k celkovému zpevnění konstrukce domku, montážní materiál,  skleněné výplně oken a dveří, zámkovou vložku a návod na montáž. Na zahradní domek poskytujeme 5-ti letou záruku.
Saunová kabína: 1,96 x 1,96 m. Všetky naše štandardné saunové kabíny majú zaizolovanú strechu (absolútna nutnosť) a vnútorné vybavenie je vyrobené z vybraného smrekového dreva. Saunová kabína obsahuje lavice, ochrana piecky, opierky hlavy, drevený rošt a špeciálne saunové dvere, ktoré sú vyrobené z 8mm tvrdeného bezpečnostného skla.  Domek lze postavit i v zrcadlovém provedení.

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Srub se saunou Hansa Deluxe A 22m2 / 3 x 7 m / 70mm”