Zahradní dílny

Všechny naše zahradní kůlny na nářadí a dílny jsou vysoce kvalitní sruby v plochém balení. Stejně jako všechny naše další dřevěné zahradní domky jsou i tyto vyrobeny bez jakýchkoliv kompromisů. Tyto víceúčelové dílny a kůlny na nářadí jsou vyrobeny z nejkvalitnějších norských smrků. Poskytují prostor navíc, který se vám bude hodit pro vaše poslední projekty typu Udělej si sám nebo pro uskladnění vašich kol, nářadí a zahradního vybavení.

Showing 1–24 of 27 results

Velké dřevěné zahradní boudy, kůlny na nářadí a dílny

Co dělá naše dřevěné zahradní boudy lepší než ty, co nabízí naše konkurence? Odpověď je velmi jednoduchá: my na kvalitě a designu nešetříme. I když se jedná jen o zahradní kůlnu na nářadí nebo dílnu, máme za to, že vše ve vaší zahradě musí být krásné a dlouhotrvající. Všechny naše zahradní kůlny byly navrženy stejně opatrně jako naše zahradní letní domy. Všechny mají tvrdou podlahu a silné zdi o tloušťce 28-44 mm. Náš výběr začíná na 4 m². Velké zahradní kůlny mají až 12 m² skladovacího prostoru. Většina našich kůlen na nářadí má dvojité dveře.

Tyto přeplňované dřevěné zahradní kůlny mají zdi z pevných prken, impregnovaných základových nosníky, tvrdou dřevěnou podlahu, střešními deskami, zavětrovacími nosníky, montážní sadou a střešní lepenkou. Zhotovení našich dřevěných srubů zabere většinou jeden až dva dny ve dvou lidech.

Pro milovníky zahradničení máme v nabídce několik dvojitých kůlen. Dvojité kůlna je chytrý způsob, jak uchovat zahradní náčiní a najít vše snadno a rychle. Můžete také použít jednu část srubu jako kůlnu na nářadí a další půlku jako dílnu.