O nás

Kdo jsme a co děláme

Jsme malá rodinná firma zastupujíci Estónsku skupinu  Hansa24 v České republice. Hansa 24 je mezinárodní společností, která navrhuje, vyrábí srubové chatky. Většina našich dřevěných domků se vyznačuje svým jedinečným designem a moderním vzhledem. Snažíme se navrhovat krásné a zároveň praktické, jednoduché a cenově dostupné dřevostavby. K dispozici jsme Vám sedm dní v týdnu v podobě profesionálního zákaznického servisu, který Vám odpoví na všechny Vaše otázky ohledně našich produktů.

Abychom mohli našim zákazníkům poskytnout jednak tu nejlepší kvalitu a jednak vynikající ceny, probíhá naše výroba v Estonsku. Naše zahradní domky, zahradní dřevostavby a srubové chatky jsou vyrobeny ze severského smrku pocházejícího z udržitelných zdrojů. Následně využíváme nejnovější technologie zpracování dřeva na výrobu vysoce kvalitního dřevěného domku. To, že je taková malá země jako Estonsko největším exportérem srubových chatek, není žádným překvapením. Pro zaníceného domácího kutila nebude žádný problém smontovat většinu našich chatek. Pro ty, kteří by však raději využili svůj volný čas na jiné činnosti, je zde možnost objednat si služby našeho profesionálního týmu, který jim jejich chatku smontuje za den, případně více, v závislosti na její velikosti.

Všechny naše produkty jsou bezpečně zabalené ve vodotěsném ochranném obalu, ve kterém mohou být na dobu do momentu jejich montáže ponechány. Dodávky v rámci celé České republiky jsou zdarma.

 

Proč byste si nás měli vybrat?

Skupina Hansa24 se postupně stala uznávanou evropskou organizací založenou na principech tvrdé a zanícené práce. Naše upřímnost, integrita a otevřený přístup nám umožnily stát se tím, kým jsme dnes. Tyto hodnoty nás budou provázet i v budoucnosti. Poskytujeme zákazníkům bezkonkurenční cenu, bezpečnou formu online objednávání a bezchybný zákaznický servis.

 

Není v tom žádný háček. Všechny naše standardní dřevostavby sestávají z pevných stěn, podlahových palubek a montážního návodu. Tedy všeho, co potřebujete na smontování své chaty.

Díky naší dlouholeté tradici a získaným zkušenostem Vám můžeme s hrdostí nabídnout zahradní domky a srubové chatky 100% kvality. Na všechny naše dřevostavby se vztahuje pětiletá záruka. Naše obchodní podmínky jsou plně v souladu s právní úpravou vztahující se k obchodování přes internet. To znamená, že pokud jde o nákup zahradního domku či jiné zahradní stavby, je naše platforma 100% bezpečná a spolehlivá. Jsme hrdí na to, že naše reputace nemá konkurenci a doufáme, že nám dáte možnost uspokojit i Vaše potřeby!

Scroll Top