HOBBIT LUX COMPLEX 500×400 SAUNA A KOUPACÍ KAĎE

495 000,00 

HOBBIT LUX COMPLEX je naší vlajkovou lodí sudových saun. Jedná se o jedinečný produkt finské sauny a koupací kádi s teplou vodou pod jednou střechou! Kapacita sauny je 4-6 lidí. Koupací káď na terase je ze tří stran uzavřena, což chrání před větrem, deštěm a nabízí soukromí. Můžete odpočívat bez ohledu na počasí, protože na jedné straně máte stále vytoužený výhled na obdivování, ale jste chráněni stěnami sauny. Uvnitř sauny se nachází šatna s ergonomickými lavicemi a stejný komfort je také v samotné sauně. Abyste se stále cítili jednotně, mezi saunovou místností a koupací kádí je stylové zaoblené okno. HOBBIT LUX COMPLEX nabízí úžasný zážitek 2v1 – vířivku a saunu.

Saunu je možné vytápět kamny na tuhé palivo, nebo elektrickou pecí s externím řízením.

Exteriérová sauna bude vypadat skvěle na terase nebo zahradě. Je to jedinečná příležitost vytvořit si vlastní domácí wellness koutek, který díky unikátnímu vzhledu působí také jako estetický doplněk prostoru.

Všechny naše sudové sauny vyrábíme také ze dřeva s THERMO úpravou, čímž sauna získá kromě krásnějšího tmavšího odstínu i zvýšenou odolnost vůči vlhkosti a škůdcům. Dřevo je díky thermo úpravě trvanlivější a stabilnější.

Sauna se dodává v demontu a je připravena k sestavení i svépomocí. Montáž zvládnou dva zručnější lidé provést za jeden den. Pokud se rozhodnete pro montáž naší společností, rádi Vám přijedeme Vaši novou saunu nainstalovat.

Doprava a vykládka

Montáž

Doplňky

Nátěr sauny

Saunová kamna

StumbleUponEmail
Katalogové číslo: ES HS 500-Lux Kategorie: ŠTÍTKY: ,

Popis

Rozměry: 4,00 x 5,00 m   4,00 x 1,95 m bez terasy
Skladba stavby: V sauně Hobbit Lux Complex se nachází saunová kabina, místnost na převlékání nebo odpočívání a na zastřešené verandě je zabudovaná koupací káď.
Celková výška: 2,5 m (měřeno od země včetně podstavce)
Tloušťka stěny: Konstrukce z masivního Severského smrku o tloušťce 44mm, lze v úpravě Thermo.
Střecha: Střešní krytina Katepal, která je součástí dodávky
Střecha: Rozměr střechy cca 29 m², střešní prkna 18 mm
Dodatečné informace: Součástí balení jsou celoskleněné dveře, saunové lavice a ochrana topidla, větrací otvor s mřížkou, koupací káď s topným tělesem, montážní materiál a návod k montáži.

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “HOBBIT LUX COMPLEX 500×400 SAUNA A KOUPACÍ KAĎE”