Dřevěné garáže

Dispozici jsou kvalitní dřevěné garáže se stěnami o tloušťce 40-70mm, které zvyšují robustnost. K výrobě dřevěné garáží se používá prémiové norské dřevo.

Showing all 16 results

Dřevěné garáže, dvojité garáže a dřevěné přístřešky pro auta

Srub typu Udělej si sám je nejdostupnější a nejrychlejší způsob montáže vaší vlastní dřevěné garáže. Ceny za decentní dřevěné garáže začínají na 3000 eurech. To je minimum pro získání všech potřebných detailů a komponent. Navíc potřebujete dobrý a stabilní základ a můžete zvážit naši montážní službu v závislosti na vašich montážních schopnostech a čase, který máte k dispozici. Cena betonové základny včetně materiálů a práce se pohybuje okolo 1500-2200 eur a použití profesionálů pro montáž vaší garáže bude stát přibližně 900-1250 eur. Když vezmeme v potaz všechny výše uvedené ceny, což znamená, že vše co stačí udělat je objednat dřevěnou garáž vašeho výběru a nechat vše ostatní na profesionálech, můžete si postavit vaši garáž do 6000 eur.

Naše dřevěné garáže z řady Hansa jsou dostupné sruby s moderním vzhledem a vynikající kvalitou úpravou povrchu.

Není snazší způsob postavení vlastní dřevěné garáže nebo i dřevěné dvojité garáže než si koupit jeden z našich vysoce kvalitních srubů v plochém balení. Nejlepší základem pro dřevěnou garáž je plochý a stabilní betonový základ. Betonové základy je lépe přenechat profesionálům. Všechno ostatní si většina z nás dokáže udělat sama.

Konstruována z pevných dřevěných desek o tloušťce 44 mm, impregnovaných základových nosníků, dvojitě zasklených oken, kovových bouřkových výztuží, posilujících kovových tyčí ve zdech, střešních desek, střešní lepenky, hřebíků a kovových upevňovacích součástek – to vše včetně velmi detailního montážního manuálu je zahrnuto ve standardní sadě. Tyto dřevěné stavby mohou být snadno smontovány během dvou až čtyř dní bez pomoci profesionálů.

Můžete si vybrat mezi dvojitými nebo výklopnými garážovými vraty. Klasická standardní dvojitá vrata jsou dostupnější a snáze se montují, pokud si je chcete namontovat sami, zatímco výklopná vrata jsou více uživatelsky přívětivá a více se hodí k modernímu vzhledu. Můžete přidat k vratům motor, aby se sama otevírala a zavírala použitím dálkového ovládání.

Všechny garáže jsou dostatečně flexibilní k výměně stěn, oken a jednotných vrat na druhou stranu zdi, pokud je to pro vás vhodnější. Tyto změny mohou být provedeny během montáže bez nutnosti změny objednávky.

Naše nejmenší garáže (typ A a C) jsou široké 3 m a dlouhé 5,5 m. To znamená, že je v nich dostatek místa i pokud máte Audi Q7 a pořád vám zbyde trocha místa po stranách a vzadu pro uschování vašeho zahradního náčiní a dalších předmětů. Typ A má špičatou střechu, zatímco typ C má naši nejvíce prodávanou plochou střechu Hansa.

Garáže typu B a D jsou 4,5 m široké, takže když přihlédneme k faktu, že průměrné auto je široké 2 m, můžete získat dobrou představu o tom, kolik místa navíc získáte pro odkládání věcí nebo malou dílnu v rohu vaší garáže. Dřevěná garáž B má klasickou špičatou střechu, zatímco garáž D má moderně vypadající plochou střechu.

Dřevěné dvojité garáže (typ E a F) jsou většinou používány jako bezpečné útočiště pro dvě auta, ale mohou být také skvělou kombinací garáže a velké dílny nebo i garáže a mužské jeskyně v jednom srubu! Dvojitá garáž typu E má klasickou špičatou střechu a typ F má střechu plochou.

Modely G a H jsou kombinací garáže a přístřešku pro auto v jednom srubu. Standardní modely mají garáž napravo a přístřešek pro auto nalevo, ale jejich lokace můžete prohodit a v případě potřeby je namontovat opačně. Ať už použijete přístřešek pro auto nebo si místo toho zařídíte pohodlnou venkovní odpočinkovou oblast, to záleží na vás.

Většina z našich dřevěných přístřešků pro auto je v kombinaci s prostornými garážemi o velikosti 5-7 m² pro váš drahocenný vůz a nabízí dostatek prostoru pro odložení vaší zahradní výbavy nebo dílnu. Dřevěné přístřešky pro auta jsou chytrým řešením, jak ušetřit drahocenné místo na zahradě i peníze.