SILNÉ STRÁNKY NAŠICH PRODUKTŮ

Kvalita je pro nás na prvním místě! A proto mají naše dřevostavby standardně prémiovou kvalitu zpracování všech komponentů. Zákazníkům vždy připomínáme, aby se při výběru zaměřili na detaily, nejen na velikost dřevostavby. Protože víme, že hezky vypadající dům není všechno, ale důležitá je kvalita celku. Stručný přehled silných stránek našich dřevostaveb si můžete prohlédnout níže.

 

Německá kování pro vyklápění a otevírání oken s více aretačními body zajišťují nejlepší uživatelský komfort a delší životnost..

 

          Tvrzené bezpečnostní sklo ve dveřích a oknech zajišťuje odolnost a bezpečnost. Tvrzené sklo je pětkrát pevnější než běžné sklo a v případě silného nárazu se tvrzené sklo rozpadne na malé tupé kamínky a neroztříští se na hroty nebo střepy jako běžné sklo. To výrazně snižuje pravděpodobnost jakéhokoli zranění, zatímco běžné sklo se naopak rozbije na dlouhé ostré hroty a může způsobit vážná zranění.
Dveře a okna s dvojitým zasklením a hliníkovými deflektory proti dešti výrazně zvyšují odolnost kabiny proti povětrnostním vlivům a teplotám a umožňují používat kabinu i v chladnějších obdobích. Dvojité zasklení je součástí všech našich standardních sestav kabin se stěnami o tloušťce 44 mm a více*. (*Výjimku tvoří chatky s grilem / grilovací chaty, které používají jiný systém). Okenní a dveřní kování, kliky a zámky evropské výroby zajišťují vynikající funkčnost a odolnost.
Závitové tyče v opěrných stěnách poskytují lepší stabilitu a zpevňují konstrukci stavby, čímž zamezují dodatečným posunům masivních desek ve stěnách. I při práci dřeva vlivem vlhkosti se nestane, aby se stěny dřevostavby posouvaly. Stačí dotáhnout spodní šrouby a stěna bude opět stažena. (součástí všech dřevostaveb o tloušťce stěny 44 mm a více). Masivní střešní konstrukce zajišťuje u všech našich dřevěných domků nosnost střechy minimálně 120-200 kg/m2 a zaručuje, že vaše dřevostavba bude pevná, stabilní a vydrží dlouhá léta.
Pod tlakem impregnované základové hranoly připravené pro okamžitou instalaci. Aby se naše dřevostavby mohly hned po doručení začít stavět, jsou naše základové hranoly napuštěny ochrannou látkou proti plísním a škůdcům. Ostatní dřevěné plochy se ošetří vedle a po smontování. Tím šetříme čas a zaručujeme kvalitní základy pod dřevostavbou, které již po dokončení ošetřovat nelze. Terasová prkna impregnovaná ve výrobě. Dodáváme terasová prkna již předem naimpregnovaná, aby byla připravena k okamžité montáži, čímž šetříme čas strávený při montáži a ručíme za kvalitu impregnace.
Všechny součásti kabiny jsou vyrobeny z pečlivě vybraného pomalu pěstovaného hustého severského smrku, který zajišťuje lepší pevnost a životnost kabiny ve srovnání s běžně používaným jižním dřevem. Vnější obal odolný proti povětrnostním vlivům chrání kabinu v demontu před vlhkostí, sluncem, UV zářením a dalšími povětrnostními podmínkami. Balíček s vaším domečkem může klidně zůstat venku i několik týdnů, pokud ji neinstalujete ihned po dodání.
Více než dvacetileté zkušenosti s navrhováním a výrobou dřevostaveb nám zajišťují lepší znalosti a know-how při výrobě a dodávkách prvotřídní kvality kabin našim zákazníkům. 5 roků tovární záruky na všechny dřevěné součásti.
Scroll Top