STAVBA DŘEVOSTAVBY

Většinu našich domků si dokážete snadno svépomocí smontovat, stačí pokud máte zkušenosti s prací se dřevem. Smontovat naše dřevostavby je velmi podobné jako montovat nábytek z IKEA. Budování vlastního zahradního domku nebo zahradní chatky je převážně práce na dva až čtyři dny pro minimálně dvě osoby. Vše závisí na velikosti modelu. Všechny naše malé a střední dřevěné zahradní domky, je možné smontovat svépomocí bez nutnosti objednání montáže.

Všechny naše dřevostavby jsou dodávány ve voděodolném balení. Většina montážních komponentů je očíslovaná, aby bylo možné rychle jednotlivé díly identifikovat a tím zjednodušit montáž. Vše, co potřebujete, je zahrnuto v balení: všechny šrouby a hřebíky jsou v balení spolu s dveřmi, okny, střešní krytinou a dalšími detaily potřebnými k montáži. Samozřejmě součástí balení je i podrobný montážní manuál.

Poté, jak zjistíte všechny potřebné informace k montáži a podíváte se na montážní video, rozhodněte se, zda si raději montáž objednáte spolu s dřevěným domkem nebo ji vezmete do vlastních rukou.

Pro většinu našich dřevostaveb máme obecné pokyny k montáži, které popisují klíčové kroky při montování dřevostavby srubové konstrukce. Společně se svým domkem obdržíte podrobný návod k montáži se všemi detaily pro Váš domek.