STAVBA DŘEVOSTAVBY

Většinu našich domků si dokážete velmi snadno sestavit sami, stačí sebemenší zkušenosti s prací se dřevem. Smontovat naše dřevostavby je velmi podobné jako montovat nábytek z IKEA. Stavba vlastního zahradního domku nebo zahradní chatky je práce na 2 – 4 dny pro minimálně dvě osoby. Vše závisí na velikosti modelu. Všechny naše malé a střední dřevěné zahradní domky je možné sestavit svépomocí bez nutnosti objednání montáže.

Všechny naše dřevostavby jsou dodávány ve voděodolném balení. Většina montážních komponentů je očíslovaná, aby bylo možné jednotlivé díly ryhle identifikovat a tím montáž co nejvíce zjednodušit. Vše, co budete potřebovat, je zahrnuto v balení: všechny šrouby a hřebíky jsou zabaleny spolu s dveřmi, okny, střešní krytinou a dalšími komponenty potřebnými k montáži. Samozřejmou součástí balení je i podrobný návod k sestavení.

Po zjištění všech potřebných informací k sestavení a shlédnutí našeho montážního videa se můžete rozhodnout, zda si montáž objednáte spolu s dřevěným domkem nebo ji vezmete do vlastních rukou.

Scroll Top