DŘEVOSTAVBY OD ODBORNÍKŮ!

Projektování, výroba a dodávka kvalitních dřevěných staveb je to, co děláme každý den. Nabízíme široký výběr různých zahradních dřevostaveb, profesionální odborné poradenství, nadstandardní služby a nejlepší kvalitu za dostupné ceny.

Jsme 100 % zaměřeni na výrobu různých dřevostaveb, a proto víme vše o produktech, které prodáváme. Vždy můžete získat nejlepší radu, pokud oslovíte specialisty z naší společnosti. Není důležité, jestli je to před koupí, nebo po koupi zahradního domku.

Naši zákazníci nás inspirují, abychom pracovali stále na nových modelech a produktech. Posloucháme a zjišťujeme, co naši zákazníci chtějí a děláme vše, co je v našich silách, abychom to dodali. Naši prodejci jsou v přímém kontaktu s výrobou a neustále přizpůsobujeme naši modelovou řadu potřebám a přáním zákazníků.

Být zaměřeni jen na dřevostavby, úzce spolupracovat s výrobou a neprodávat produkty přes třetí strany nás činí ideálním partnerem pro koupi zahradního domku, altánku, dřevěné garáže, nebo jiné dřevostavby, která bude trvalou ozdobou v zahradě.