DŘEVOSTAVBY OD ODBORNÍKŮ!

Projektování, výroba a dodávka kvalitních dřevěných staveb je to, co děláme každý den. Nabízíme široký výběr různých zahradních dřevostaveb, profesionální odborné poradenství, nadstandardní služby a nejlepší kvalitu za dostupné ceny.

Jsme 100 % zaměřeni na výrobu dřevostaveb, a proto víme vše o produktech, které prodáváme. Naši specialisté Vám vždy nejlépe poradí. Jak při výběru zahradního domku, tak i po celou dobu jeho užívání.

Naši zákazníci nás inspirují, abychom pracovali stále na nových modelech a produktech. Nasloucháme přáním našich zákazníků a děláme vše, co je v našich silách, abychom jejich přání splnili. Naši prodejci jsou v přímém kontaktu s výrobou a tak naši modelovou řadu neustále přizpůsobujeme a vyvíjíme.

Naše zaměřeni pouze na dřevostavby, úzká spolupráce s výrobou a prodávání námi vyrobených produktů přímo zákazníkům, bez třetí strany nás činí ideálním partnerem pro koupi zahradního domku, altánku, dřevěné garáže, nebo jiné dřevostavby, která bude trvalou ozdobou Vaší zahrady.

Být zaměřeni jen na dřevostavby, úzce spolupracovat s výrobou a neprodávat produkty přes třetí strany nás činí ideálním partnerem pro koupi zahradního domku, altánku, dřevěné garáže, nebo jiné dřevostavby, která bude trvalou ozdobou v zahradě.

Scroll Top