DŘEVĚNÉ DOMKY A CHATY VYROBENÉ NA ZÁKAZKU

Pokud jste našli dřevostavbu, která se Vám líbí, ale nemá správné rozměry, pokud chcete rozšířit verandu, přidat okna, jinak umístit dveře, nebo jakoukoliv další změnu oproti původní konstrukci, rádi Vám navrhneme a vyrobíme domek přesně podle Vašich představ.

Zašlete nám Vaši představu a potřeby a my Vám zdarma vypracujeme nezávislou cenovou nabídku a následně se rozhodnete, zda si přejete domek objednat.

Zahradní domek nebo chata na míru ve své ceně zahrnuje nový projekt se zapracovanými změnami podle Vašich představ. Standardně jsme schopni zaslat nové plány do dvou týdnů od objednání. Výroba domku na míru začne až po Vašem schválení nového projektu.

Výroba zahradního domku na míru je o něco nákladnější než standardní chatky, ale je to stále velmi rozumná cena pohybující se přibližně 15–20 % nad standardními katalogovými produkty.

Pokud si objednáte zahradní domek, domek na nářadí, chatu, garáž, altán, kůlnu, domek na saunování nebo jinou dřevostavbu na míru, dodací lhůta bude o 2–4 týdny delší ve srovnání se standardními modely.

Scroll Top