Altánky a přístřešky

Když mluvíme o kráse ve vaší zahradě, nic se nevyrovná dobře zdobenému dřevěnému zahradnímu altánku. Tato překrásná stavba se dá využít mnoha různými způsoby. Dřevěné zahradní altánky a besídky jsou perfektní k venkovním vířivkám, pro zahradní stolování a grilovaní a spoustu dalších venkovních aktivit.

Showing all 9 results

Soupravy dřevěných zahradních altánků

Naše dřevěné zahradní altánky a besídky jsou mezi nejlepšími na Slovinsku. Jsou vyrobeny z nejlepšího norského dřeva a obsahují silné sloupy o velikosti 120 x 120 mm, základové nosníky, předhotovené části střechy a podlahy, balustrádou a i střešní lepenkou.

V naší řadě dřevěných zahradních altánků můžete najít malé šestihranné altánky a besídky a stejně tak i velké osmihranné altánky do 15 m². Abyste ochránili vaši drahou zahradní stavbu a vydržela vám tak spoustu let, doporučujeme prostředek na ochranu dekorativního dřeva od Remmers. Jedním z nejlepších způsobů je nabarvit váš dřevěný altánek nebo jakoukoliv jinou dřevěnou zahradní stavbu vaši oblíbenou barvou a ponechat přírodní dřevěný vzhled. Nezapomeňte se podívat na naší nabídku prémiových střešních šindelí. Můžete si vybrat několik různých barev a stylů. Vyberte si perfektní styl střechy pro váš zahradní altánek. Barvy, střešní krytina a dekorace jsou extrémně důležité detaily pro dosažení nejlepšího konečného výsledku. Korunujte vaši zahradu definitivním zahradním altánkem.

Všechny tyto dřevěné zahradní stavby jsou rychle a snadno smontovatelné. Většina z nich je projekt na jeden až dva dny a stačí dvě osoby pro postavení vašeho vlastního zahradního altánku.